ОҚУ-ТӘРБИЕ ПРОЦЕСІН ҰЙЫМДАСТЫРУ МЕКТЕПІШІЛІК БАҚЫЛАУ

/public/files/2019/10/31/311019_123400_ou-trbie-procesn-yymdastyru-mb-ghospary-2019-2020.doc

Мақсаты:

1.             Мектептің одан әрі дамуы бойынша тұжырымдар мен ұсынымдарды тұжырымдауға мүмкіндік беретін себеп-салдарлық байланыстарға шығатын педагогикалық процестің мемлекеттік білім беру стандартының талаптарына сәйкес келуіне қол жеткізу. Ақпараттық ресурстарды пайдалану арқылы білім беру процесінің сапасы мен тиімділігін қамтамасыз ету.

2.        Оқу-тәрбие процесін одан әрі жетілдіру, оқушылардың жеке ерекшеліктерін, олардың мүдделерін, білім беру мүмкіндіктерін, денсаулық жағдайын ескере отырып, білім алуға қол жетімділікті қамтамасыз ету үшін бірыңғай ақпараттық ортаны дамыту.

3.             Оқушылардың даму динамикасын, олардың оқу материалын меңгеруін қадағалау.

Міндеті:

• оқушылардың оқу нәтижелілігін арттыруға, оқушылардың ғылыми қызметке қатысуына ықпал ететін оқушылардың негізгі құзыреттілігін қалыптастыруды қамтамасыз ететін құрамдас бөліктерді пәндік оқытудағы күшейту;
  • Үлгермеушіліктің алдын алу, контингентті сақтау, психологиялық-әлеуметтік-педагогикалық қолдауды талап ететін балалармен жұмысты индуализациялау бойынша мектептің ата-аналар қоғамдастығымен бірлескен жұмысын ұйымдастыру.

Мектеп жоспарына мектеп жұмысының негізгі бағыттарын бақылау кіреді:

1.Білім беру қызметін регламенттейтін нормативтік-құқықтық құжаттарды орындау

2.Мектеп құжаттарын бақылау

3.     Качество ЗУНов учащихся

4.Оқыту сапасы

5.Әдістемелік жұмыстың ұйымдастырылуын бақылау. Кадрлармен жұмыс.

6.Тәрбие жұмысының сапасын бақылау

7.Оқу-тәрбие процесін ұйымдастыру үшін жағдай жасауды бақылау, МТБ