30.10.2019
Завучем школы Хажат А.Х. проведен методический совет: «Құзыреттілік тәсіл шеңберінде оқу сабақтарында бақылау-бағалау қызметін ұйымдастыру және жетілдіру», «Организация и совершенствование контрольно-оценочной деятельности на учебных занятиях в рамках компетентностного подхода.»
« Оқушылардың бақылау-бағалау қызметін ұйымдастырудың теориялық және әдіснамалық негіздері.», « Теоретические и методологические основы организации контрольно-оценочной деятельности учащихся». Мекебай А.
• «Жиынтық бағалау тапсырмасын әзірлеу және сараптау», «Разработка и экспертиза задании суммативного оценивания» Бичун М.Н.
• «Критериалды бағалау құралдарын әзірлеу және сараптау саласындағы педагогтардың кәсіби құзыреттілігін дамыту», «Развитие профессиональной компетентности педагогов в области разработки и экспертизы средств критериального оценивания» Шульга Т.Ю.
1. Өзге мәселелер:
1. Мектеп пән олимпиадасын ұйымдастыру