«Новогодняя мастерская» в детском саду

27.12.2019

Жаңа жыл мерекесі жақындап келеді. Біздің сәбилер бақшаға қарапайым, бірақ түпнұсқалық қолөнер жасау керек. Бұл мереке атмосферасын сезінуге және ата-аналар мен балаларға бос уақытын көңілді өткізуге тамаша мүмкіндік. Осы мақсатта балабақшада "Жаңа жылдық шеберхана"ұйымдастырылды. Жаңа жылдық қолөнер жасауға ата-аналар да қатысты. Тәрбиешілер гүлшоқтарды, қауыздарды безендіру бойынша мастер-класс өткізді. Балалар мен ата-аналар көптеген эмоциялар алды және , әрине, мұндай жұмыс үлкен тәрбиелік сипатқа ие.