Новогодний утренник в детском саду

25.12.2019

Жаңа жыл-бұл сиқырлы, мейірімді ертегі және ғажайып күту уақыты. Ең сүйікті, көптен күткен, қуанышты және жан мерекелерінің бірі. Бала үшін жаңа жылдық ертеңгілік – Жаңа жыл кездесуінің маңызды бөлігі. Бұл көптен күткен және өте жауапты іс-шара. 25 желтоқсанда жаңа жылға арналған ертеңгілік өтті. Тосын сыйлар ұзақ уақыт бойы әр түрлі жарқын әсерлерді қамтамасыз етті. Ертегі кейіпкерлері ойындармен және көңілді әзілдермен қуантты. Ата-аналар мен әкелер, әжелер мен аталарымызға үлкен алғысымызды білдіреміз. Бұл біздің балалар үшін өте маңызды.